Iemīlēšanās – iepatīkas pretējais dzimums. Iemīlēšanās ir kad tauriņi vēderā. Iemīlēšanās, kad uz momentu pazūdot filmai, saskati tikai otru cilvēku. Iemīlēšanās ir sapņošana par otru cilvēku, jo redzi viņu labāku kāds viņš ir. Iemīlēšanās ir otra apbrīnošana. Iemīlēšanās ir pirmais un pēdējais solis uz mīlestību. Un vēl daudz skaistas lietas…

Ko cilvēki dara, ja iemīlas?

Dažs pats priecājas! Daži to grib pavēstīt visai pasaulei! Daži konkrētajam pārstāvim! Daži baidās no patikšanas, jo baidās no sāpināšanas! Bet daudzreiz ir vērts paciest sāpinājumus, lai varētu piedzīvot iepriecinājumu! Tas ir to vērts! Jo katrās attiecībās ir sāpinājumi – agrāk vai vēlāk! It īpaši iemīlēšanās – tās jau nav mūžīga, tikai sākumā! Dažkārt var būt sāpīgi pāriet no iemīlēšanās uz mīlestību. Jo mīlestība ir darbības vārds. Iemīlēšanās beigas var būt kā tāds balons, kas pārsprakst ar lielu troksni. Un tad abi nosbīstās un iet katrs uz savu pusi, dzīvojot savu egoistisko dzīvi vai paliek kopā uz mūžu, daloties priekos un bēdās.

Bet atgriežoties pie sākuma. Kā pareizi rīkoties, kad esi iemīlējies? Man pareizi šķiet šādi:

1. Pateikt, jo viss kļūst skaidrs! Atbildes ir:

– Tu man nepatīc! Ja atbilde ir noraidoša, tad viss beidzas kā sākas. Dažiem tas ir vieglāk, dažiem grūtāk… Pārējie 2 punkti neseko! Un lieki sava enerģija nav jātērē izrādot otram savu patiku!

-/+ Nezinu, gribētu par to padomāt! Pēc laika tiek dota atbilde.

+ Tu man arī patīc! Seko nr.2

2. Ja atbilde = pozitīva, tad savu patiku var izrādīt.

Izvēloties otra cilvēka klātbūtni

Kopēji pasākumi

Sīki iepriecinājumiņi.

u.c.

3. Ja vēl joprojām patikšana turpinās, tad ir jautājums/aicinājums uz ciešu draudzību ar nodomu būt kopā uz mūžu. Tam seko randiņi, komplinemti. Un visas tās skaistās un romantiskās lietas pirms seko bildinājums – laulība.

Kā attēlā var redzēt, tad ir arī negatīvā puse!

– 1. Ja par to nepasaka. Tas izzūd nebūtībā. Cilvēki nodara neapzināti sev un varbūt otram pāri. Un noteikti radīsies stulbas situācijas.

– 2. Ja nepasaka un izrāda. Daudzreiz to var pārprast. Ja izrāda iepriekš nepasakot, tur ir bīstamība, ka otram Tu nemaz nepatīc un tad izrādīšana ir galīgi lieka.

– 3. Ja nejautā par ciešāku draudzēšanos, tad var gadīties, ka otrs nesaprot. Un galīgi var iznākt slikti.

Protams, šie visi 3 punkti var būt dažādos veidos un dažādās kombinācijās. Laiks varbūt kādam būs 3 gadi, kādam 3 mēneši, kādam 3 nedēļas…

Šis ir mans skatījums un varbūt citiem galīgi nepieņemams. Var gadīties, ka mans skatījums ar laiku, kas mainās.

Advertisements