tuvuJa cilvēkiem senos laikos palika garlaicīgi, ko viņi darīja? Tad nebija datori, Internets, Telefons, Tv…? Kad pēdējo reizi parunājāties ar kaimiņiem vai kādu citu tuvāko…? (mūsdienās pat vispār tas nav pieņemams, jo pieklājīgi ir neaizkavēt citus dienas skrējienā)

Nja…liekas, cilvēki paliek necilvēcīgāki un virspusīgāki, meklējot ko aizraujošu, kas nemitīgi liek aizmirsties, piesaistot nemitīgi uzmanību… Mūsdienās dzīves ritms liekas ļoti ātrs…

Nedomāju, ka kkas no pieminētā ir slikts pati par sevi, bet visu nosaka attieksme un proporcijas, cik lielās vai mazās devās kkas ieņem mūsu dzīvē? Un vai aizraujošas un interesantas nav tik daudz lietas mums tepat līdzās ikdienā, ko nepamanām un nenovērtējam?
Šķiet, senos laikos cilvēki pamanīja un zināja vairāk lietas sev līdzās. Mūsdienu cilvēki tiecas pēc kkā tāla un neaizsniedzama….

Mūsdienu priekšrocība ir tā, ka ir iespēja pabūt klāt tālumā, neaizmirstot par sev apkārt notiekošo. Pretējā gadījumā tiek zaudēta kāda daļa no esošās interesantās dzīves!

Advertisements